Varná konvice Sencor SWK 2510WH ..Nové zboží
Kód: NV_SWK2510WHDetailní popis produktu
Rychlovarná konvice Sencor SWK 2510WH
- objem: 2,5 l
- ergonomicky tvarovaná rukojeť
- oboustranný vodoznak
- vyjímatelný a omyvatelný filtr
- středový 360° konektor
- dvojnásobné bezpečnostní jištění
- příkon: 2 000 W
Rychlovarná konvice Sencor SWK 2510WH s velkým objemem
Rychlovarná konvice Sencor SWK 2510WH s oboustranným vodoznakem a příkonem 2 000 W je opatřena objemem 2,5 l. Pohodlnou manipulaci zajišťuje ergonomicky tvarovaná rukojeť a středový 360° konektor. Zařízení obsahuje topné dno z kvalitní nerezové oceli se zakrytou topnou spirálou. Jednoduché ovládání konvice obstarává přepínač (zapnuto/vypnuto).
Bezpečnostní jištění
O snadnou údržbu se postará vyjímatelný a snadno omyvatelný filtr, který slouží k zachycení nečistot a usazenin. Rychlovarná konvice Sencor SWK 2510WH obsahuje dvojnásobné bezpečnostní jištění v podobě ochrany proti přehřátí při zapnutí bez vody a automatického vypnutí po dosažení bodu varu. Vhod vám přijde i světelná indikace provozu. Praktickým prvkem je možnost uložení síťového kabelu v podstavci.
Doplňkové parametry
Kategorie: | Příprava nápojů nové |
---|---|
Záruka: | 2 roky |
1-Objem: | 2,5 l |
2-Materiál nádoby: | Plast |
Obecné nadpis: | |
Typ přístroje: | Varná konvice |
Model: | SWK 2510WH |
Vlastnosti nadpis: | |
Dvojitý plášť: | Ne |
Výbava nadpis: | |
Filtr: | Ano |
Kontrolka provozu: | Ano |
Skrytá spirála: | Ano |
Funkce nadpis: | |
Nastavení teploty: | Ne |
Energetické parametry nadpis: | |
Napětí a frekvence: | 220-240 V / 50-60 Hz |
Příkon: | 2200.0 W |
Vzhled a design nadpis: | |
Materiál nádoby: | Plast |
Rozměry a hmotnost nadpis: | |
Výška: | 25.10 CM |
Hmotnost: | 725 G |
Objem: | 2.50 L |
Šířka: | 20.00 CM |
Hloubka: | 18.20 CM |
Barva: | Bílá |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Sencor je značka spotřební elektroniky, která vznikla v roce 1969 v Japonsku. Na počátku 90. let pak značku koupila Fast ČR se sídlem v Říčanech u Prahy. Podle firemních materiálů vznikl název značky spojením japonského slova „sen“, tedy 1000 a latinského slova „cor“ – srdce.
SENCOR dnes sází na několik trendů a právě tím je na světovém trhu výjimečný. V první řadě je to šířka sortimentu. Tak jako v Japonsku v sedmdesátých letech, tak i na počátku třetího tisíciletí po celém světě (SENCOR dnes dodává své výrobky do více než 55 zemí světa, reaguje SENCOR na každý podnět, který současný život přináší a neustále rozšiřuje portfolio svých výrobků, kterých je dnes už více než tisíc v šesti sortimentních skupinách (spotřební elektronika, tablety a telefony, kancelářská technika, autoelektronika kuchyň, domácnost, zdraví a krása) a měsíc co měsíc přibývá několik nových. A tak zatímco ostatní značky o inovacích neustále mluví, SENCOR je pravidelně promítá do své nabídky.
Kategorie
Rychlovarné konvice Sencor - Kuchyňské spořebiče Sencor - Mikrovlnné trouby Sencor